طرفداران جنبش سبز

استقلال آزادی جمهوری اسلامی واقعی

ممنوع‌التصویر شدن مشایی به دستور مقامات عالی‌رتبه صداوسیما 22/02/2010

Filed under: news — HMD @ 5:16 ب.ظ.

به دستور مسئولان صداوسیما، پوشش اخبار دیدارهای مشایی در بخش های مختلف خبری شبکه های رسانه‌ملی ممنوع شده است. این اقدام به توصیه برخی جریانهای سیاسی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش و جنجال توسط وی صورت گرفته است.

کلمه:مسئول کمیسیون فرهنگی دولت، از انعکاس اخبار خود در رسانه ملی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش و جنجال توسط وی، محروم است.

به گزارش «فردا»، صداوسیما از پوشش خبری اقدامات اسفندیار رحیم مشایی ،رئیس دفتر رئیس دولت و رئیس نهاد ریاست جمهوری که به عنوان جانشین محمود احمدی نژاد در شورای ایرانیان خارج از کشور در طول ماه های اخیر درسفرهای متعدد خارجی به بلاروس ، سوییس و … دیدارهایی را با مقامات این کشور ها داشته خودداری کرده است.

این در حالی است که در طول ماه های گذشته ، رحیم مشایی تنها در یک برنامه سیاسی در شبکه چهار سیما به صورت مفصل حاضر شده است و در بخشهای خبری دیگر صدا و سیما خبری از فعالیت های نزدیک ترین یار رئیس دولت  نیست.

یک منبع آگاه در گفتگو با فردا خاطرنشان کرد : به دستور مقامات عالی رتبه صدا و سیما و معاونت سیاسی این سازمان از پخش اخبار و گزارش های خبری دیدارهای مشایی در بخش های مختلف خبری شبکه های رسانه ملی جلوگیری به عمل آمده است .

به گفته این منبع آگاه ، جلوگیری از پخش اخبار و گزارش های خبری در مورد دیدارهای مشایی در خارج از کشور و سایر فعالیت ها و حضور وی در مجامع مختلف به توصیه برخی جریانهای سیاسی صورت گرفته تا از مطرح شدن نام وی در افکار عمومی و تنشهای سیاسی و رسانه ای بعدی جلوگیری شود.

به گزارش «فردا» ، ممنوع شدن پخش تصاویر مربوط به دیدارهای رحیم مشایی از رسانه ملی در حالی اتفاق افتاده است که در ماه های گذشته شماری از بازیگران ممنوع التصویر پس از دیدار با مسئول دفتر احمدی نژاد  و رایزنی با وی موفق شده بودند مشکلات خود را حل نمایند.

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s